Tiberias

Ik zal vissers van mensen van jullie maken

ALGEMEEN CONTACT
(weekdagen tussen 9.15 uur en 12 uur)
St.-Jozefsstraat 3
8301 Knokke-Heist
050 51 17 98
secretariaat@tiberias.be

PASTOOR
Pastoor Philippe van den Driessche
philippe.vdd@skynet.be
0477 87 03 24

Versoepeling Corona-maatregelen 1 juli

Zijn de versoepelingen van invloed op de vieringen in onze kerken?

Wat is er veranderd sinds 1 juli?

Er beweegt nogal wat. Maatregelen worden voortdurend aangepast en regelingen verfijnd. In juni mochten maximum 100 mensen samen komen voor de erediensten. Sinds 1 juli is dat opgetrokken tot maximum 200 personen. Op 1 juli is ook de maatregel van één persoon per 10 m² geschrapt. De afstand tussen de stoelen blijft echter wel op anderhalve meter met als enige uitzondering de bubbels van zij die onder één dak wonen. Wie dit wil kan alles nalezen in het ministerieel besluit van 30 juni 2020 en in de nieuw richtlijnen van het bisdom.

Concreet in onze kerken

Gelukkig moeten we geen rekening meer houden met de 10 m² per persoon, maar de afstand van anderhalve meter betekent dat we enkel in de grootste kerken 200 personen kunnen laten deelnemen aan de vieringen.

  • Heilige Margareta Knokke: 180 personen
  • Heilig Hart Knokke: 200 personen
  • Heilige Familie Duinbergen: 190 personen
  • Kapel Christus Koning Duinbergen: 40 personen
  • Sint-Antonius Abt Heist: 156 personen
  • Sint-Niklaas Westkapelle: 78 personen
  • Sint-Vincentius Ramskapelle: 35 personen

Juli en augustus

Bijkomende viering in de Sint-Antoniuskerk

Met de zomer vakantie voor de deur en de bijhorende hogere aantal kerkgangers, terwijl we geen 200 mensen kunnen toelaten in een viering, hebben we besloten om een extra viering in te lassen op zondagmorgen om 9.30 uur in de Sint-Antoniuskerk te Heist. Met dank aan priester Arnold die deze viering zal voorgaan.

Scroll naar boven