Tiberias

Ik zal vissers van mensen van jullie maken

ALGEMEEN CONTACT
(weekdagen tussen 9.15 uur en 12 uur)
St.-Jozefsstraat 3
8301 Knokke-Heist
050 51 17 98
secretariaat@tiberias.be

PASTOOR
Pastoor Philippe van den Driessche
philippe.vdd@skynet.be
0477 87 03 24

Samana Westkapelle Playback show

Een geslaagde middag

Op 27 maart kwamen we samen met onze leden om echt te genieten van onze playback show. Om 13.30 uur gingen de deuren open en konden onze leden binnen om hun plaats te zoeken in de zaal en vanaf 14.00 uur begon het optreden van onze “artiesten”.
Alles werd aaneengepraat door onze Simonne, de logistieke ondersteuning gebeurde door Johan. Onze artiesten waren vrijwilligers van ons woon- en zorgcentrum die hun vrije tijd gebruiken om te repeteren en te oefenen, en dat alles om de Samana leden te laten genieten van hun prestaties.
Tijdens de pauze was er koffie of thee met gebak, ook werden er nog lotjes van de CM aangeboden.
Dan volgde het tweede deel van hun optreden met liedjes en sketches, alles was om ter mooist en onze leden genoten en ook de “artiesten” genoten mee. Met een luid applaus en voor elk een fles lekkere Cava namen we afscheid van onze sterren .
Proficiat aan allen en dank dat we mochten genieten van deze leuke namiddag. Dank aan alle vrijwilligers die na de voorstelling hebben geholpen om alles terug op zijn plaats te zetten.

Scroll naar boven