Tiberias

Ik zal vissers van mensen van jullie maken

ALGEMEEN CONTACT
(weekdagen tussen 9.15 uur en 12 uur)
St.-Jozefsstraat 3
8301 Knokke-Heist
050 51 17 98
secretariaat@tiberias.be

PASTOOR
Pastoor Philippe van den Driessche
philippe.vdd@skynet.be
0477 87 03 24

Corona-update 5 maart

Met 50 naar een begrafenis

Nog steeds geen vieringen in onze kerken

Het Overlegcomité heeft op vrijdag 5 maart beslist dat vanaf maandag 8 maart maximum 50 personen toegelaten worden op een uitvaartdienst. Daarbij geldt ook de maatregel: 1 persoon per 10 m². In onze kerken betekent dit dat het maximum van 50 personen niet overal kan toegelaten worden.

  • Heilige Margareta Knokke: 50 personen
  • Heilig Hart Knokke: 50 personen
  • Heilige Familie Duinbergen: 50 personen
  • Kapel Christus Koning Duinbergen: 35 personen
  • Sint-Antonius Abt Heist: 50 personen
  • Sint-Niklaas Westkapelle: 50 personen
  • Sint-Vincentius Ramskapelle: 35 personen

Voor doopvieringen en huwelijksvieringen blijft het maximum op 15 personen behouden. Ook eucharistievieringen mogen door maximum 15 personen bijgewoond worden. Vele parochies en pastorale eenheden hebben net als bij ons echter besloten dat dit aantal te beperkt is om de vieringen te laten plaats vinden. Dit betekent dat er voorlopig geen eucharistievieringen zijn.

Het Overlegcomité overweegt (onder voorbehoud) om evenementen en erediensten die buiten plaats vinden, vanaf 1 april max. 50 personen toe te laten. Versoepelingen voor evenementen die binnen plaats vinden, worden vanaf mei in het vooruitzicht gesteld. Het volgende Overlegcomité dat door zal gaan op 26 maart, zal waarschijnlijk meer duidelijkheid brengen.

Scroll naar boven