Tiberias

Kerk en Leven

Kerk & leven, soms beter gekend als het parochieblad, is verankerd in de rijke christelijke traditie en brengt wekelijks:
een uitgelezen mix van vlot toegankelijke artikels over geloof en cultuur, spiritualiteit en engagement, opvoeding en onderwijs, relaties en gezin, media en Kerk, bewegingsnieuws en persoonlijke verhalen. Je vindt ook informatie over wat er leeft in het bisdom en in onze pastorale eenheid met haar zes gemeenschappen zoals een overzicht van de liturgische vieringen en activiteiten met heel wat foto’s.

Wilt u zich abonneren in de loop van het jaar? Neem dan eerst contact op om de prijs voor het lopende jaar te kennen.
Info: julien.vanparys@telenet.be of volg de volgende link: Neem een abonnement op de deelsite van Kerknet.

Abonnement 2020

Om alle nummers in 2020 te ontvangen betaal vóór 8 december 2019
gewoon abonnement = 42 euro
steunabonnement = 50 euro
Rekeninggegevens
BE09 7430 7324 9057
KREDBEBB
Kerk en Leven Knokke-Heist
mededeling: K EN L 2020 + Naam en adres indien afwijkend van de opdrachtgever

Abonnementen

Julien Vanparys
St.-Jozefstraat 3
050 51 17 98
julien.vanparys1@telenet.be

Lokale redacteur

Ann Staelens
St.-Jozefstraat 3
0478 07 20 71
communicatie@tiberias.be

Tekstinzenders

  1. St.-Antonius Abt Heist:
    1. Ann Staelens: ann.staelens@telenet.be
    2. Ria Van Aerde: lippens.vanaerde@skynet.be
  2. H. Familie Duinbergen:
    1. Frans Bingé: frans.binge@proximus.be
    2. Willy Snauwaert: info@willysnauwaert.be
    3. monique haesebrouck: mhaese_hcc@hotmail.com
  3. St.-Vincentius Ramskapelle:
    1. Jan Vansteenkiste: jan.vansteenkiste@lindeboom.be
  4. H. Margareta Knokke:
    1. Jozef Stubbe: jozefstubbe@gmail.com
    2. Marianne Pauwaert: mariannepauwaert@telenet.be
    3. Dominiek Segaert: dominiek.segaert@skynet.be
  5. H. Hart Knokke:
    1. Johan Van Belleghem: johan.vb@skynet.be
  6. St.-Niklaas Westkapelle:
    1. Rita Kerckhof: rita.kerckhof.haers@gmail.com
    2. Anne-Mie Kerckhof: annemiekerckhofcauwels@gmail.com
  7. Dominicanen:
    1. Ann Staelens: ann.staelens@telenet.be
Scroll naar top